Star Wars univerzum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars univerzum

Star Wars univerzum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jaden Dreadnar

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jaden Dreadnar

Jaden Dreadnar


Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Jan. 26.

Jaden Dreadnar Empty
TémanyitásTárgy: Jaden Dreadnar   Jaden Dreadnar Icon_minitimeSzer. Jan. 28, 2009 11:32 pm

Név: Jaden Dreadnar
Faj: Ember
Nem: Férfi
Kor: 19
Kaszt: Szürke Jedi (Padawan)
Magasság: 181cm
Külső, megjelenés: Magas, vékony vagyok, barna, hosszú haja van, zöld szeme. Szürke jedi egyenruhám van.
Fénykard színe: Viridián

Előtörténet: Egy sötét és ködös éjszaka születtem az Alderanon. Apám ügyvéd az anyám meg tanár volt az egyik középiskolában. Észrevették kiskoromban a szüleim, hogy mindig, amikor sírtam a tárgyak leestek a szekrényről és ennek rögtön híre kelt. Eljött hozzánk egyik este a szürke jedi tanács egyik tagja, akit megkért a tanács vezetője, hozzon engem a szürke jedi templomba, s ott megtanítsanak bánni az erővel. Fájdalmas búcsút vettem apámtól, és anyámtól majd elmentem a szürke jedi templomba. Amikor beléptem az ajtón csodálkozva néztem a sok padawant, jedi lovagot, aztán bementem egy terembe ahol a szürke jedi tanács összes tagja bent volt. A tanács vezetője alávetett pár kérdésnek és aztán kint kellet várakoznom amíg, meghozták a döntést. Egyszer csak kinyílt az ajtón, ezt követően behívott a terembe az a jedi, aki a templomba hozott. Elmondták a mesterek, hogy hibátlanul válaszoltam az összes kérdésre. Így padawan lehettet belőlem. Nagyon örültem ennek, mert így én is hatalmas és dicső jedi lehetek. Odaadták a tanítvány egyenruhát és bemutattak, a jövőbeli tanítómnak. A mesterem egy igen nagy tekintélyű, erős jedi volt. Őt tartották a 2. legerősebb jedi a templomban. Nagyon sokáig kellet tanulnom az erő irányítását, mert azzal sok bajom adódott. A mesterem egyszer elvitt egy barlang bejáratához, eztán azt mondta, nekem egyedül be kell mennem oda és eljutni egy járatba, ami tele van kristállyal. Sok érdekes, de veszélyes lény volt a barlangban. Némelyik még meg is támadott, ám én csak néhány kővel védekezhettem. Aztán eljutottam a barlang egy olyan részébe, mely tele volt csomó kristállyal. Ámultam néztem a ragyogó ékköveket. A mesterem felhívott és azt mondta, hozzak el egy kristályt a barlangból és úgy válasszam ki azt a kristályt, hogy hallgassak a szívemre. Így én azt tettem, s a választásom egy sötétzöld kristály volt. A tanítóm, amikor kijöttem rám nézett komoly fejjel és azt mondta, a kristályt, amit kiválasztottam az lesz a fénykardom egyik legfontosabb alkotó eleme. Majd amikor beszálltam vele a járművébe, elmondta, most nekem kell összerakni a saját fénykardomat. Így amikor a jedi templomba értünk én rögtön nekiálltam a fénykardot összeszerelni. Első próbálkozásra nem sikerült majdnem szétrobbant az egész, amikor bekapcsoltam. De a másodikra sikereim lettek, majd egy elégé jó fénykardot sikerült összebarkácsolnom. A mesteremmel sokat edzettem fénykardal, aztán volt olyan edzés is hogy az erőt és a fénykardot egyszerre használtuk edzéskor. 18 éves koromban egyik nap elküldtek minket a tanítómmal egy küldetésre. Ami a Yavin 4-en volt. Minden rendben volt addig, amíg az üzemanyag tartály el nem kezdett ereszteni. Ezért amikor a légkörbe értünk nem volt már túl sok üzemanyag, ebből adódóan kényszerleszállást kellet alkalmaznunk. Valami féle tavon landoltunk. Amikor kinyitottuk az ajtót 4 sith-et láttunk, amikor kinyitották a fénykardjukat tudtam a mesteremmel, hogy itt az idő és rögtön támadtunk. Az egyik sith viszont kiemelkedet a másik 3 közül, tekintélyesebbnek nézett ki, a többi 3 sith csak a talpnyalója lehetett. Ő nem mozdult, mert tudta, hogy a 3 embere megvédi és csak figyelt. Rám csak 1 sith jött, de a mesteremre 2 ezért minél gyorsabban végezni akartam volna azzal az 1-el, hogy segítsek a mesteremnek. A tanítómnak sikerült megölnie a 2 ellenfelét, és rátámadt az erősebb sithre. Alig bírtak egymással, ám a végén a sith egy cseles, jedik számára nem alkallmazott mozdulattal kibillentette a mesteremet az egyensúlyából. Majd a mesteremnek a hasába szúrta a fénykardot. Megdöbbentve néztem oda, s elöntött a düh és addig csapkodtam teljes erőmből a sith fénykardját, amíg el nem eresztette és én kettévágtam. Elkezdtem futni ordítva a sith felé, aki megölte a mesterem gondolkozás nélkül. Kiütötte a kezemből a fénykardot, megfogta a vállamat majd a gyomorszájamba térdelt, eztán nekilökött egy fának. Homályosan láttam, egyre csak közelebb jött azt hittem hogy le akar szúrni de csak mondatot egy mondatot:
- Még visszajövök érted, mert sok reményt látok benned.
Majd eltűnt a ködben és elájultam. Három órával később arrafelé ment pár lázadó, mivel látta, hogy ott van egy csomó hulla. De észrevették, hogy én még élek csak elájultam. A fontosabb dolgokat elhozták az űrhajóról, ezt követően feltették a gépre, aztán elvittek a lázadók főbázisára. Később, amikor kinyitottam a szemem egy robotot láttam, ami vizsgált. A robot azt állapította meg, hogy teljesen jól vagyok. Minden dologra kezdtem emlékezni pl.: az erő használata a fénykard használata meg arra, hogy szürke jedi voltam. Csak a harcról esett ki pár dolog a fejemből. Elmesélték a megtalálóim a tábornoknak, hogy én öltem meg pár sith-et és hogy jedi vagyok és a tábornok szerette volna, hogy belépjek a lázadók közék. Így én csatlakoztam, mert a Birodalmat ellenfelemnek tekintettem.


A hozzászólást Jaden Dreadnar összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 06, 2009 7:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Az uralkodó
Császár
Császár
Az uralkodó


Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Dec. 14.

Jaden Dreadnar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaden Dreadnar   Jaden Dreadnar Icon_minitimeCsüt. Jan. 29, 2009 12:41 am

Néhány apró figyelmetlenség van benne például a szóismétlés
És szerintem az erőt nem lehet fokozni tabletákkal magadnak kell megtalálnod a benső békét mert ha haragodban összetörsz 1 képződroidot az már a sötét oldal jele pluszba még az hogy megölöd a mestered egy padawan még nem képes ennyire komoly erőt használni és a mestered simán elháríthatott volna még egy ilyen támadást is. Javíts Javíts és javíts (sokat nem kell)
Vissza az elejére Go down
Jaden Dreadnar

Jaden Dreadnar


Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Jan. 26.

Jaden Dreadnar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaden Dreadnar   Jaden Dreadnar Icon_minitimeCsüt. Jan. 29, 2009 9:47 pm

Okés javítom.
Vissza az elejére Go down
Jaden Dreadnar

Jaden Dreadnar


Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Jan. 26.

Jaden Dreadnar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaden Dreadnar   Jaden Dreadnar Icon_minitimePént. Jan. 30, 2009 11:04 pm

Kész a javítás.
Vissza az elejére Go down
Darth Vader
Admin
Admin
Darth Vader


Hozzászólások száma : 86
Mestere : Darth Sidius
Registration date : 2008. Dec. 14.

Jaden Dreadnar Empty
TémanyitásTárgy: Jaden Dreadnar   Jaden Dreadnar Icon_minitimePént. Jan. 30, 2009 11:15 pm

Üdv!
Látom javítottál, az előtörid elfogadom!
Vissza az elejére Go down
https://swuniverzum.hungarianforum.com/forum.htm
Jaden Dreadnar

Jaden Dreadnar


Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Jan. 26.

Jaden Dreadnar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaden Dreadnar   Jaden Dreadnar Icon_minitimePént. Jan. 30, 2009 11:16 pm

Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jaden Dreadnar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaden Dreadnar   Jaden Dreadnar Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jaden Dreadnar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jaden Dreadnar
» - Erdők -

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars univerzum :: Előtörténetek-
Ugrás: